Aantal jeugdigen (0-17 jaar) met een indicatie in de Wet Langdurige Zorg (WLZ) in Holland Rijnland in 2016-2018.
gemeente >> per 1.000 inwoners van 0-17 jaar
gemeenteh1-2016h2-2016h1-2017h2-2017h1-2018
Alphen a/d Rijn1,11,52,22,22,0
Hillegom0,01,22,42,42,4
Kaag en Braassem0,91,92,82,82,8
Katwijk1,31,72,73,03,0
Leiden0,50,72,22,52,2
Leiderdorp2,72,72,73,62,8
Lisse0,01,11,11,11,1
Nieuwkoop1,81,83,63,63,6
Noordwijk5,35,36,46,46,3
Noordwijkerhout1,51,54,74,73,2
Oegstgeest0,00,00,90,90,9
Teylingen0,61,31,31,31,3
Voorschoten0,90,91,81,81,8
Zoeterwoude13,016,215,315,312,2
totaal1,31,72,72,82,6
Bron: CIZ