Aantal jeugdigen (0-17 jaar) met begeleiding in Holland Rijnland in 2016-2018
gemeente >> per 1.000 inwoners van 0-17 jaar
gemeenteh1-2016h2-2016h1-2017h2-2017h1-2018
Alphen a/d Rijn-----
Hillegom11,511,811,68,77,6
Kaag en Braassem-----
Katwijk6,36,26,55,97,8
Leiden6,98,38,08,59,3
Leiderdorp7,16,98,78,95,3
Lisse8,08,29,46,57,1
Nieuwkoop13,312,813,012,56,6
Noordwijk7,88,99,37,45,7
Noordwijkerhout7,48,37,26,610,5
Oegstgeest3,35,05,35,78,3
Teylingen5,96,47,48,110,1
Voorschoten-----
Zoeterwoude9,112,314,113,59,8
totaal7,48,08,38,08,2
Bron: TWO Holland Rijnland, via gemeenten