Aantal jeugdigen (0-22 jaar) met ambulante hulp of daghulp van aanbieders Jeugd- en Opvoedhulp in Holland Rijnland in 2016-2018.
gemeente >> per 1.000 inwoners van 0-22 jaar
gemeenteh1-2016h2-2016h1-2017h2-2017h1-2018
Alphen a/d Rijn
Hillegom12,611,810,810,412,0
Kaag en Braassem
Katwijk8,29,89,39,58,8
Leiden8,08,79,19,39,7
Leiderdorp10,18,111,611,510,7
Lisse7,08,48,66,97,1
Nieuwkoop7,45,96,38,58,6
Noordwijk6,45,45,95,46,3
Noordwijkerhout6,67,66,47,46,3
Oegstgeest5,75,57,08,49,1
Teylingen7,15,97,48,67,3
Voorschoten
Zoeterwoude7,88,79,411,812,8
Bron: TWO Holland Rijnland, via gemeenten
Dit is exclusief jeugdigen die ook een vorm van verblijf bij een jeugd- en opvoedhulpaanbieder hebben.